Osiągnięcia Gimnazjum

Rok 2013/2014

Gimnazjum nr 31

•    Finalistka (Zuzanna Nalewajk - klasa III b) Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Matematyki organ. przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
•    I miejsce (Zuzanna Nalewajk - klasa III b, Kacper Hoffmann - klasa III b, Marcin Gac – klasa III a) i Tytuł „Mistrza Nauk Przyrodniczych” w  Międzyszkolnym Turnieju Matematyczno – Przyrodniczym: „Dlaczego tak? O chemii, biologii, fizyce i matematyce w praktyce”.
•    Nagroda główna (uczniowie klasy IIIb: Natalia Pasek, Monika Łaszcz, Sandra Krzemińska, Faustyna Tadych, Karol Żarnowski) w finale „ Bydgoskiego Przeglądu Projektów Edukacyjnych dla Gimnazjum”.
•    Nagroda główna (uczniowie klasy IIa: Marcin Lewandowski, Dominik Szatkowski, Mateusz Sujkowski, Bartłomiej Śmiejek) w finale „ Bydgoskiego Przeglądu Projektów Edukacyjnych dla Gimnazjum”.
•    II miejsce (Natalia Pasek - klasa IIb) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim z języków: angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.
•    III miejsce (Samanta Dąbrowska – klasa Ia) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim z języków: angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.
•    Laureat (Dominika Wełnińska - klasa IIa)  Miejskiego konkursu plastycznego z cyklu "Bydgoszcz pędzlem i kredką malowana" - Kanał Bydgoski).
•    Laureat (Inga Kuras  - klasa IB, Maja Przepierska  - klasa IIIB, Patrycja Jurkiewicz – klasa IIIA, Joanna Hass - klasa IIIA) Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "KOTŁOWNIA" organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Prace plastyczne wymienionych uczniów naszej szkoły, będą eksponowane w BWA  w Bydgoszczy.
•    Laureat (Zuzanna Woźniak-klasa IIa) Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "KOTŁOWNIA" organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Praca plastyczna wymienionej ucznnicy naszej szkoły, będzie eksponowana w BWA w Bydgoszczy.
•    II miejsce (Mikołaj Piotrowski - klasa IIIa, Dominik Szatkowski –klasa IIa) w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym.
•    I miejsce (Mikołaj Piotrowski - klasa IIIa) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym.
•    II miejsce (Reprezentacja Szkoły) Międzyszkolnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZS nr 24.
•    II miejsce (Reprezentacja Szkoły) Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej Zespołów Mieszanych.
•    I miejsce (Karol Żarnowski – klasa II b) w Miejskim Biegu Otwartym z Okazji 10-lecia wstąpienia Polski do UE.
•    II miejsce (Maciej Mikołajczak – klasa II a) w Miejskim Biegu Otwartym z Okazji 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
•    IV miejsce (Filip Sowiński – klasa II b) w Miejskim Biegu Otwartym z Okazji 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
•    III  miejsce (Szymon Muller - klasa III b) w Mistrzostwach Bydgoszczy w Lekkiej Atletyce dla Szkół Gimnazjalnych  org. Miejski Szkolny Związek Sportowy (rzut dyskiem).
•    III miejsce (Christian Andrzejak - klasa III b) w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Letkiej Atletyce w hali „Zawiszy” (zdobył brązowy medal w pchnięciu kulą).
•    II miejsce (Reprezentacja Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców)   Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZS nr 24.
•    II miejsce (Krzysztof Jarecki – klasa III b) w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach 2014
•    III miejsce (Krzysztof Jarecki – klasa III b) w Mistrzostwach Polski 2013 r. w zapasach.
•    Powołanie (Krzysztof Jarecki – klasa III b)  do Kadry Narodowej w Zapasach Kadetów)

Rok 2012/2013:

• Laureatka  (Zuzanna Nalewajk) etapu Wojewódzkiego konkursu matematycznego: ,,Liga Zadaniowa”  organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych UMK oraz  Kuratorium Oświaty
  • II miejsce  (Zuzanna Nalewajk) w Wojewódzkim konkursie matematycznym: ,,Liga Zadaniowa” organizowanym  przez Wydział Matematyki i Informatyki, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych UMK
  • I miejsce (Oskar Klabacha – klasa i Szymon Birkholz) w Miejskim Turnieju Wiedzy Motoryzacyjnej
  • Nagroda Publiczności (Dominika Wełnińska, Dominik Szatkowski) w Międzyszkolnym konkursie poezji miłosnej: ,,Amor”
  • Wyróżnienie i udział w wystawie (Zuzanna Woźniak) w Miejskim konkursie plastycznym: „Plastyka inspirowana muzyką dawną”
  • Wyróżnienie i udział w wystawie (Dominika Wełnińska) w Miejskim konkursie plastycznym: „Bydgoszcz leży nad Brdą”
  • III miejsce (Chrystian Andrzejczak) w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Lekkiej Atletyce (pchnięcie kulą)
  • II miejsce (Mikołaj Piotrowski, Langner Robert) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjum
  • II miejsce (Mikołaj Piotrowski) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjum
  • III miejsce (Julia Jarosz) w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego: „O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIE” Świecie 2013