Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz

Nauczyciel z pasją i zębem słonia...

Pani Małgorzata Rosińska jest nauczycielką biologii. Znana jest z tego, że na lekcjach korzysta z naturalnych okazów. Bywa, że na jej zajęciach pojawiają się żywe węże lub pająki!!! Przynosi również drapieżne rośliny. Zdarzyło się, że zabrała na biologię martwego kurczaka, co spowodowało omdlenie jednej z uczennic!!! Czy takie zajęcia mogą być nudne??? Ostatnio zaskakuje uczniów zębem słonia… W "Kąciku pisarskim"  znajdziecie krótki  wywiad  przeprowadzony przez uczennice gimnazjum Oliwia Rauchut i Kinga Woźna z klasy 2b gimnazjum.

Wednesday the 20th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins