Sukces recytatorski Kacpra Solarka z kl. 8b

 

5 marca w City Hotel odbył się uroczysty finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Regionalnej zorganizowanego przez V Liceum Ogólnokształcące
w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury. Honorowy patronat nad  konkursem objęli Wojewoda i Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Z radością informujemy, że Kacper Solarek zajął w tym prestiżowym konkursie IV miejsce. Warto zauważyć, iż talent recytatorski naszego ucznia został doceniony nie tylko przez profesjonalne jury konkursowe. Kacper otrzymał także nagrodę specjalną, którą jednogłośnie przyznała mu Rada Samorządu Uczniowskiego VLO, uznając jego występ za bezdyskusyjnie najlepszy i najciekawszy.

Gratulacje!

Friday the 15th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins