Nominacje dla klas policyjnych rozdane...

 

 

Dnia 21.02.20120 r.  w XII Liceum Ogólnokształcącym odbyła się kolejna uroczystość wręczenia uczniom liceum o profilu policyjnym awansów na młodszego kadeta, kadeta, starszego kadeta .
Uroczystość miała podniosły charakter. Nominacje uczniom wręczyli, Dyrektor szkoły – mgr inż. Leszek Sobieraj oraz p. o. Zastępca Komendanta Miejskiego w Bydgoszczy mł. insp. Mariusz Sobiecki.

 

 


    Honorowymi gośćmi uroczystości byli: p. o. Zastępca Komendanta Miejskiej Policji mł. insp. Mariusz Sobiecki, Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Tomasz Meyze, p. o.Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia podkom. Radosław Grześkowiak oraz  Koordynator Klas Policyjnych z ramienia Komendy Miejskiej Policji asp. Szymon Porażyński.
    Aby otrzymać awans uczniowie klas mundurowych o profilu policyjnym musieli wykazać się wysoką średnią i frekwencją oraz odpowiednią kulturą osobistą, a także dodatkowymi osiągnięciami i działalnością na rzecz klasy lub szkoły.
    Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w nauce a nominowanym serdecznie gratulujemy !!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Friday the 15th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins