MARIAN REJEWSKI – BYDGOSZCZANINEM STULECIA


20 stycznia w Filharmonii Pomorskiej odbyła się uroczysta gala z okazji 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski.  Zaprezentowano na niej nazwiska 25 postaci wyróżnionych honorowym tytułem Bydgoszczan Stulecia. Laureaci, członkowie ich rodzin lub osoby z nimi związane odebrali z rąk Prezydenta Rafała Bruskiego   i Przewodniczącej Rady Miasta Bydgoszczy Moniki Matowskiej-Gulczyńskiej unikatowe medale. Miło nam poinformować, że Dyrektor ZS 24 -Leszek Sobieraj miał zaszczyt odebrać medal Bydgoszczanina Stulecia przyznany patronowi naszej szkoły  MARIANOWI REJEWSKIEMU.  To ogromne wyróżnienie dla całej naszej społeczności szkolnej.

https://www.facebook.com/bydgoszczpl/videos/656019311824329/

Saturday the 22nd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins