BAL STUDNIÓWKOWY 2020

W piątkowy wieczór 10 stycznia 2020 roku uczniowie klasy maturalnej naszego liceum bawili się na swoim balu studniówkowym w restauracji Telimena.  Dyrektor szkoły Leszek Sobieraj przemówieniem i uroczystym toastem oficjalnie otworzył bal studniówkowy życząc abiturientom pomyślnego zdania egzaminu maturalnego oraz udanej zabawy.

 

 

Zgodnie z tradycją młodzież zatańczyła Poloneza, którego układ taneczny opracowała pani Marta Kowalczyk - Wojtkowiak. Następnie uroczyście przywitano wszystkich zebranych gości: dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz instruktorów policji. Trzecioklasiści podziękowali za trud włożony w ich naukę i wychowanie oraz obdarowali kwiatami przybyłych gości. DJ przez całą noc porywał wszystkich do tańca, a najwytrwalsi bawili się do samego końca. Zabawa była szampańska, kreacje piękne a przeżycia niezapomniane. Ta wyjątkowa noc zapadnie wszystkim w pamięci na długo. Teraz czas na naukę! Za 100 dni matura. Maturzystom życzymy powodzenia w maju! Należy też podkreślić pomoc i zaangażowanie rodziców uczniów przy organizacji imprezy i podziękować paniom: Aldonie Dobrzykowskiej, Joannie Kandziora oraz Donacie Przybył. Zdjęcia ze studniówki można obejrzeć w  [tutaj] i galerii na stronie szkoły.

Saturday the 22nd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins