Koncert Grudniowy2019

 

W piątek 13 grudnia w naszej szkole odbył się po raz kolejny Koncert grudniowy. To był niezapomniany wieczór, który przypomniał, że "Święta się zbliżają". W uroczysty nastrój na wprowadziła wszystkich wspaniała dekoracja sali gimnastycznej. Wychowawczynie klas edukacji wczesnoszkolnej, przygotowały swoich uczniów, którzy zaprezentowali bardzo oryginalne, wesołe, a jednocześnie wzruszające występy, nagradzane gromkimi brawami przez widownię. Schola dziecięca zaśpiewała piękne pastorałki, a świetlica  zaprosiła widownię do wesołych  pląsów. Wolontariat  znakomicie przygotował i poprowadził kawiarenkę szkolną, otwartą dla uczestników i gości po koncercie.

 

 

Tuesday the 7th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins