Szkolne obchody 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Macierzy

 

W związku z przypadającą 20 stycznia 2020 roku rocznicą powrotu Bydgoszczy do Polski zapraszamy uczniów do udziału w okolicznościowych konkursach na: spot reklamowy, promujący historię i kulturę Naszego Miasta pt. „Powrót Bydgoszczy do Macierzy”, wykonanie okolicznościowej biżuterii / galanterii związanej ze świętem np. broszki, korali, nakrycia głowy, paska, apaszki / szalika, koszulki, wykonanie okolicznościowej monety lub pieczęci, przygotowanie albumu fotograficznego o Bydgoszczy pt. „Jest takie miejsce, jest taka ulica…”, opracowanie gry miejskiej pt. „Bydgoszcz - miasto tajemnic”. Zapraszamy również (indywidualnie) wszystkich uczniów klas 4 SP – III LO do udziału w konkursie wiedzy o historii i kulturze Bydgoszczy. Inspiracje, interesujące materiały o Bydgoszczy oraz szczegółowe informacje o konkursach można znaleźć pod linkiem: https://padlet.com/kozlowskavioletta/cy62brxzh1si Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i nie tylko… Organizatorzy: V. Kozłowska, J. Kurowski

INFORMUJEMY, ŻE TERMINY KONKURSÓW ZOSTAŁY WYDŁUŻONE DO KOŃCA LUTEGO...

 

 

Tuesday the 7th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins