Apel z okazji Narodowego święta Niepodległości

  

 Dnia 8.11.2019 r.  w Zespole Szkół nr 24 odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość miała podniosły charakter. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i goście, przedstawiciele Wojska Polskiego i Policji. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto od

 

wprowadzenia sztandaru szkoły, wspólnego odśpiewania hymnu państwowego, a następnie uczniowie przedstawili program artystyczny upamiętniający 101 rocznicę odzyskania niepodległości.  
Punktualnie o 11:11 wraz z uczniami w całym kraju zaśpiewaliśmy cztery zwrotki hymn narodowego.
    Dziękujemy uczniom 3 klasy XII Liceum Ogólnokształcącego i nauczycielom – p. mgr Marcie Kowalczyk - Wojtkowiak, p. mgr Jackowi Kurowskiemu, p. mgr Jarkowi Szczepaniakowi, p. mgr Danucie Michałowskiej
p. mgr Krzysztofowi Kultysowi za przygotowanie pięknego spektaklu, który przybliżył
i przypomniał nam wszystkim wydarzenia związane z najważniejszym świętem  naszego kraju.
    W naszej szkole odbyły się również wystawy okolicznościowe prezentujące walkę Polaków o niepodległość.

Saturday the 22nd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins