Pasowanie na ucznia 2019r...

 

 

 

 

24 października odbyła się w naszej szkole niezwykle ważna uroczystość ślubowania  i pasowania uczniów klas pierwszych.

 Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły i rodziców wędrowali poprzez krainę mądrości, pracowitości, miłości i muzyki pokazując jak wiele już potrafią. Wszyscy zgodnie stwierdzili ,że zasługują na przyjęcie do braci uczniowskiej.

Pierwszaki ślubowały na Sztandar Szkoły, a pan Dyrektor dokonał aktu pasowania na uczniów naszej szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Cieszymy się bardzo i życzymy pierwszakom ,aby zdobywanie wiedzy i umiejętności  było dla nich wielką radością.

Saturday the 19th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins