Memoriał im. Teresy Ciepły – biegi sztafet 4x100m

 

W dniu 24.09.2019 r. uczennice i uczniowie naszej „40 – stki” wzięli udział w Memoriale Teresy Ciepły. Zawody upamiętniające wspaniałą bydgoską lekkoatletkę, złotą medalistkę olimpijską, właśnie w sztafecie 4x100 m z Igrzysk w Tokio, w 1964 roku, odbyły się na stadionie Zawiszy. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując wysokie lokaty. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się reprezentacja dziewcząt, w składzie: Antonina Gilewska, Nicole Olszewska, Oliwia Pawlak, Oktawia Wiśniewska oraz Natalia Wojciechowska. Natomiast drużyna chłopców zajęła piąte miejsce.
 
 
 

 

 

Chłopcy biegli w następującym składzie: Bartłomiej Garstka, Marcel Kowalczyk, Aleksander Nieśmiałek i Jakub Radej. Opiekunami naszych sztafet byli nauczyciele wychowania fizycznego: Jolanta Lewandowska i Krzysztof Kultys. Gratulujemy. [Zdjęcia w galerii]

 

 

Wednesday the 29th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins