GŁOSUJMY I Z DECYDUJMY O ZAINSTALOWANIU SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ PRZY SKRZYŻOWANIU KRUSZYŃSKA-PUSZCZYKOWA

Od 1 października można głosować na projekty mieszkańców zgłoszone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadania, które uzyskają największą liczbę głosów zostaną wprowadzone do budżetu miasta i zrealizowane w 2020 roku. Uważamy, że zainstalowanie sygnalizacji świetlnej przy skrzyżowaniu Kruszyńska-Puszczykowa poprawi bezpieczeństwo korzystających z tych przejść uczniów naszej szkoły oraz rodziców z dziećmi z trzech znajdujących się w okolicy przedszkoli. Jak głosować? Głosowanie jest wyjątkowo proste. Najłatwiej oddać głos poprzez aplikację internetową. W tym celu należy wejść na stronę https://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/645555?lang=pl. Następnie podać swoje dane osobowe, wybrać osiedle i inwestycje do realizacji (Osiedle Osowa Góra nr projektu 164). Aplikacja uruchomiona zostanie od  1 października. Można również skorzystać z papierowej karty do głosowania. Po wypełnieniu należy ją wrzucić urny ustawionej przy wejściu do szatni głównej w naszej szkole. Kartę można samemu wydrukować: www.bydgoszcz.pl/bbo Głosowanie potrwa do 31 października. Mogą w nim wziąć udział osoby zamieszkałe w Bydgoszczy, która ukończyły 16 lat.

Wednesday the 23rd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins