Pielgrzymka Maturzystów

Podróż na Jasną Górę stała się tradycją w naszej szkole. Dnia 3 kwietnia br. grupa maturzystów wyruszyła w podróż
 do Częstochowy, aby przeżyć duchowe katharsis i prosić o pozytywne wyniki na egzaminie maturalnym. Droga była długa, przepełniona pozytywnymi emocjami i wydarzeniami, które z pewnością pozostaną na długo w pamięci. Brak snu dawał nam się w kość, lecz nie powstrzymało nas to przed aktywnym udziałem we Mszy świętej i

nabożeństwach. Byliśmy w szoku, że pozorne słowa kazania, tak potrafią trafić w nasze dusze i serca. Nastawienia co do tego wyjazdu były rożne, lecz wszyscy możemy zgodnie stwierdzić, iż ten wyjazd był niezwykłym
 doświadczeniem, pozwalającym nam spojrzeć na nowe rzeczy z innej perspektywy. Dziękujemy księdzu Piotrowi za zorganizowanie tego wyjazdu i pozwolenie nam na przeżycie takiej duchowej przygody. Jesteśmy pewni, że dzięki pielgrzymce na Jasną Górę nasza matura jest jest już zdana, a sam Pan Bóg będzie prowadził pióro. Drogi maturzysto! Pamiętaj, że czasem po prostu trzeba zawierzyć swoje życie Bogu. Otwórz swoje serce i módl się z nami!

Napisała: Agnieszka Ziętara

Tuesday the 26th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins