Szanowni Rodzice!

Wynik referendum przeprowadzonego w naszej szkole wskazuje, że jeżeli dojdzie do ogólnopolskiego strajku nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, to placówka nasza do niego przystąpi. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaką sytuację zastaniemy 8 kwietnia br.,ani którego dnia strajk się zakończy.
W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości zapewnienie swoim dzieciom opieki w tym czasie.   Informujemy, że  w dniach ewentualnego strajku, zajęcia opiekuńcze  dla najmłodszych będą prowadzić - wyłącznie osoby, które nie włączą się w akcję protestacyjną. Kierując się odpowiedzialnością i troską, pragniemy wcześniej uprzedzić Państwa o możliwości poważanych przeszkód, by zajęcia opiekuńcze w ogóle mogły się odbyć. Na czas strajku nie będą wydawane obiady w stołówce szkolnej.

Leszek Sobieraj- dyrektor Zespołu Szkół nr 24 im. M. Rejewskiego

STRAJK NAUCZYCIELI - INFORMACJE DLA RODZICÓW [ ZOBACZ]

Wniosek o zasiłek opiekuńczy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem [POBIERZ]

Oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem [POBIERZ]