MIĘDZYSZKOLNE TURNIEJE SPORTOWE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 24

                    

Przez cztery dni marca, w naszej szkole, odbywały się międzyszkolne turnieje sportowe  dla szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 24. Głównym celem rozgrywek (oprócz sportowych zmagań drużyn szkół z terenu Bydgoszczy  i gmin ościennych) była  promocja klas mundurowych o profilu policyjnym w XII LO. Emocji nie brakowało! (zobacz sprawozdania i galerię zdjęć). Po rozegraniu meczy eliminacyjnych, uczestnicy kolejnych turniejów zobaczyli prezentację  multimedialną, przedstawiającą  najważniejsze informacje dotyczące  funkcjonowania klas policyjnych. Omawiał ją Dyrektor Szkoły – p. Leszek Sobieraj. Po obejrzeniu prezentacji, uczniowie klas I i II XII LO zaprezentowali pokaz musztry oraz ćwiczenia z elementów samoobrony - umiejętności, które nabyli podczas nauki w naszej szkole.

Organizatorzy turniejów składają podziękowania sponsorom, bez których trudno byłoby zorganizować imprezy o takim zasięgu i poziomie: Radzie Rodziców przy ZS nr 24, Radzie Osiedla Osowa Góra, Państwu Magdalenie Nowak – Osowskiej i Michałowi Osowskiemu, Państwu Jolancie i Krzysztofowi Brodom, Publicznemu Transportowi Ciężarowemu –reprez. przez p. Jacka Strzeleckiego, Alu Fenster Plast – reprez. przez p. Roberta Kolasińskiego, Hanplast – reprez. przez p. Bartosza Majchrowicza, Komisowi Samochodowemu „Natal” – Państwu Iwonie i WacławowiWitkowskim, księdzu Piotrowi Poćwiardowskiemu, ksiądzu Wojciechowi Ciołkowi oraz Pani Kamili Wyrębskiej.

Monday the 15th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins