Młodzi piłkarze naszej szkoły V drużyną w Bydgoszczy

Dużym sukcesem reprezentantów naszej szkoły zakończyły się rozgrywki halowej piłki nożnej chłopców klas 4 i 5. Reprezentanci 40-stki zajęli V miejsce w turnieju, na starcie którego stanęło prawie 30 zespołów.
    Nasi reprezentanci w pierwszym etapie rozgrywek (na własnej sali gimnastycznej) zajęli drugie miejsce w grupie eliminacyjnej (4 zwycięstwa i jedna porażka) i wraz z SP13 uzyskali awans do półfinału rozgrywek.
    27. lutego, w Fordonie, młodzi piłkarze naszej szkoły rozegrali mecz półfinałowy z reprezentacją SP 65. Po bardzo emocjonującym meczu, nasi uczniowie odnieśli przekonywujące zwycięstwo 4 do 0, uzyskując tym samym awans do grona najlepszych 5 zespołów w mieście.


    Turniej finałowy, rozegrany został w dniach 4 i 5 marca, w sali SP 15 przy ulicy Czerkaskiej. W rozgrywkach finałowych nasi reprezentanci zremisowali jeden mecz (z SP13) i doznali 4 porażek, zajmując ostatecznie 5 miejsce w turnieju.
Należy jednak podkreślić, że spotkały się w nim zespoły reprezentujące szkoły, ale jednocześnie także zespoły startujące w rozgrywkach klubowych, i tak: SP 15 – to MUKS Zawisza, SP 44 – to Wisełka Fordon, SP 31 – to Polonia, a SP 13 – to reprezentanci bydgoskiej Gwiazdy. Tylko reprezentanci SP40 stanowili typowo szkolny zespół powstały na okoliczność turnieju. Tym bardziej godny pokreślenia i docenienia jest wynik osiągnięty przez drużynę z Osowej Góry.
Skład zespołu:
Bartłomiej Garstka, Aleksander Nieśmiałek, Oliwier Pietrzak, Jan Jarosz, Jakub Radej, Stanisław Grzybowski, Oliwier Zdunkiewicz, Marcel Kędzierski, opiekunem zespołu był Krzysztof Kultys.
  

Thursday the 23rd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins