KONCERT GRUDNIOWY

w piątek 14 grudnia w naszej szkole odbył się po raz kolejny Koncert grudniowy. To był niezapomniany wieczór, który przypomniał, że „Święta tuz, tuż”. W uroczysty nastrój na wprowadziła wszystkich wspaniała dekoracja sali gimnastycznej. Wychowawczynie klas edukacji wczesnoszkolnej, przygotowały swoich uczniów, którzy zaprezentowali bardzo oryginalne, wesołe, a jednocześnie wzruszające występy, nagradzane gromkimi brawami przez widownię. Schola dziecięca zaśpiewała piękne pastorałki. Wolontariat szkolny znakomicie przygotował i poprowadził kawiarenkę szkolną, otwartą dla uczestników i gości po koncercie.

Wednesday the 20th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins