Wyjazd do Turcji w ramach projektu Erasmus + " Can you play with me?"

 W dniach od 2 grudnia do 7 grudnia braliśmy udział w spotkaniu projektowym w Turcji -Eregli. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas siódmych - Kalina Marzec, Alicja Kluskiewicz, Lilianna Zdunkiweicz, Natalia Chechła oraz Zuzanna Theus. Była to pierwsza wizyta, podczas której mieliśmy okazję poznać kraje partnerskie- a są nimi: Słowacja, Włochy, Rumunia i Turcja. Pobyt zaczęliśmy od odwiedzenia Istambułu. Następnego dnia obejrzeliśmy szkołę turecką oraz braliśmy zajęciach a także poznaliśmy miasteczko Eregli. Braliśmy udział w konferencji na temat uzależnienia od smartfonów i internetu. Najważniejszym celem wyjazdu był udział w festiwalu gier i zabaw, podczas którego przedstawiliśmy zabawy z chustą animacyjną. Ostatnie dni podróży spędziliśmy w Ankarze, gdzie zobaczyliśmy mauzoleum Ataturka oraz żywe muzeum rękodzieła. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Muzeum Starych Zabawek. Dziękujemy za gościnność rodzin tureckich oraz szkoły. Była to dla nas niesamowita i niezapomniana przygoda. Następny wyjazd już w maju -tym razem do Rumunii. zdjęcia w galerii szkolnej

Monday the 19th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins