Drodzy Uczniowie!

 

    Chciałbym Wam podziękować za godne uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Podziękowania kieruję zarówno  do tych uczniów, którzy brali udział w programie artystycznym, jak i  wszystkich innych obecnych na uroczystej akademii. Wasza postawa, zachowanie i odświętny strój były nienaganne. Wspólne odśpiewanie całego hymnu narodowego było wzruszającym przeżyciem. Wszyscy możemy  być dumni z tegorocznych  obchodów ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w naszej szkole.

                                                                                                             Leszek Sobieraj

                                                                                                             Dyrektor szkoły


    
    
    

Thursday the 23rd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins