WIELKI SUKCES NASZEGO FESTYNU OSIEDLOWEGO „ SZKOŁA I RODZINA – TO JEDNA DRUŻYNA”!


W  sobotę 16.06.2018 r. na terenie naszej szkoły odbył się FESTYN OSIEDLOWY „ SZKOŁA I RODZINA – TO JEDNA DRUŻYNA”. Organizatorami oprócz Naszej Szkoły była Rada Osiedla Osowa Góra oraz Rada Rodziców ZS 24. Wiedzieliśmy, że festyn się uda ale AŻ TAKIEJ FREKWENCJI I WSPANIAŁEJ ZABAWY (przy pysznym jedzeniu) chyba nikt się nie spodziewał! BYŁO BARDZO RODZINNIE, a o to nam wszystkim chodziło! BRAWO MY!
Przypomnijmy sobie atrakcje naszego  FESTYNU RODZINNEGO:


    • przejażdżka na kucykach (bezpłatna dla dzieci) - cieszyła się wielkim powodzeniem I WZBUDZAŁA RADOŚĆ NAJMŁODSZYCH
    • zamki i zjeżdżalnie dmuchane  (bezpłatne dla dzieci) - jak zwykle wywoływały uśmiech i sprawiły uczestnikom wiele radości i emocji
    • stoiska animacji plastycznej (malowanie twarzy, malowanie na streczu, malowanie kredą na kostce brukowej) – te stoiska przygotowane przez nasze wspaniałe nauczycielki, były wprost oblegane przez dzieci…
    • pokazy baniek mydlanych XXL – wzbudzały podziw, zachwyt  wielką radość wśród najmłodszych uczestników festynu i chyba u tych dużo starszych też…
    • mecze piłki nożnej ( uczniowie, nauczyciele, rodzice, księża,) - WYGRAŁA po bardzo zaciętej i wyrównanej walce - DRUŻYNA NAUCZYCIELI !
    • zabawy sportowe i konkursy rodzinne z nagrodami – przygotowane i przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem. W zawodach wzięło udział około 50 rodzin. Każda otrzymała upominek, a zwycięzcy ATRAKCYNE NAGRODY
    • stanowisko harcerskie  - druhowie przygotowali liczne ciekawe zabawy i pokazy związane z metodyką harcerstwa
    • zawody w tenisie stołowym – zacięta rywalizacja, a przy tym wspaniała zabawa i … puchar dla zwycięzcy
    • fotobudka – pomysł, który się sprawdził i wzbudził wiele radości. Nawet bardzo dorośli uczestnicy festynu, w tej magicznej budce stawali się niesfornymi dziećmi… nie mówiąc o tym, że powstały świetne rodzinne  pamiątki z tej ze wszach miar udanej imprezy…
    •  pokaz motocykli i samochodów  rajdowych (można było podziwiać, wypytać się o ciekawostki i….zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie)
    • występy artystyczne naszych uczniów i dzieci z okolicznych przedszkoli – wzbudziły podziw, radość i zdumienie nad możliwościami i talentem uczestników…KAŻDY Z NICH OTRZYMAŁ ATRAKCYJNĄ NAGRODĘ
    • pokazy strażackie - po prostu REWELACYJNE! Wzbudzały podziw nad sprawnością strażaków. Przy okazji były emocjonujące dla dzieci, które mogły pod czujnym okiem i w pełnym zabezpieczeniu spróbować swoich sił we wspinaczce po drabinie strażackiej i o wiele trudniejszym …zejściu z niej – ALE TO BYŁY EMOCJE!
    • pokaz i nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej – kto skorzystał, ten nabył bezcenną wiedzę , która może komuś uratować życie…
    • stoisko z informacjami na temat ofert pracy na terenie Bydgoszczy – dla wszystkich chętnych, dorosłych uczestników Festynu była możliwość zmiany pracy lub jej zdobycia
    • stoiska gastronomiczne (grochówka, karkówka i kiełbaski z grilla, pyszne pierogi z gęsiną, czernina, produkty ekologiczne (soki np. z kwiatów czarnego bzu, chleb   domowej roboty ze smalcem (palce lizać!), przetwory z warzyw itp.) CO TO DUŻO PISAĆ – PYCHOTA i w dodatku można było wszystkiego spróbować, siedząc z rodzinką przy stoliku i popatrzeć na liczne atrakcje FESTYNU!
JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW OSOWEJ GÓRY  NA NASTĘPNY FESTYN OSIEDLOWY „ SZKOŁA I RODZINA – TO JEDNA DRUŻYNA”

Wednesday the 24th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins