Wspaniały Dzień Kobiet w naszej szkole!!

                        

 WSPANIAŁY DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE Z okazji Światowego Dnia Kobiet, nasi niezawodni PANOWIE (ci młodsi i ci starsi….) zorganizowali NAM, WSZYSTKIM KOBIETOM (tym młodszym i tym starszym…) wspaniałą imprezę. Zaprezentowali kilka wierszy o kobietach i wesołą scenkę kabaretową. Wszyscy byliśmy zachwyceni występami profesjonalnych tancerzy (jednym z nich był uczeń naszej szkoły – Franek Jarosz z klasy 6a). Z pewnością zachęcona tym przykładem, większość uczniów ZS 24 wyszła na parkiet i odtańczyła wspólnie dwa tańce. Jak zwykle w naszej szkole, atmosfera była wspaniała i zabawa przednia! Dziękujemy Panowie!

 

Saturday the 15th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins