PROMOCJA MUNDUROWYCH KLAS POLICYJNYCH XII LO

Dnia 7marca gościliśmy w naszej szkole uczniów klas III, sześciu gimnazjów z bydgoskich gmin ościennych.  Klasy policyjne i funkcjonariusze KMP w Bydgoszczy przygotowali niezwykle dynamiczną promocję mundurowych klas policyjnych w XII LO. Swoje wystąpienie mieli również pracownicy UKW. Zapoznali   uczniów  z kierunkiem studiów  (pedagogika o specjalności: edukacja obywatelskai bezpieczeństwo publiczne), który idealnie wpisuje się w kontynuację nauki po otrzymaniu matury i jest ściśle związany z treściami,  które poznają uczniowie naszego liceum w ramach edukacji policyjnej.

Monday the 25th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins