Bal karnawałowy 2018

Karnawał to czas zabawy i tak też było 9 lutego na BALU KARNAWAŁOWYM dla uczniów klas 0 – 3 SP  w naszej szkole. Sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów i ulubionych bohaterów. Wśród uczestników trudno było rozpoznać naszych uczniów.Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania. Prowadzący bal animatorzy zachęcali do  zabawy przy muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając.  Wszystkim dopisywały wyśmienite humory. Uczniowie mogli pobawić się ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi, a także nauczycielami.  Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Bal szybko minął, ale wspomnienia i zdjęcia pozostaną.

 

 

 

 

 

 

Saturday the 15th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins