Inauguracja Roku Szkolnego


4 września 2017 roku ze smutkiem pożegnaliśmy wakacje, z radością rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018.

Sala gimnastyczna udekorowana przez uczniów obecnych klas 6. była wspaniałym wspomnieniem mijającego już lata. Radosne piosenki przygotowane przez panią Annę Theuss i panią Agnieszkę Wiśniewską zarówno uczniowie jak i nauczyciele nucili jeszcze długo po zakończeniu uroczystości.

Wszyscy wypoczęci, pełni optymizmu, w skupieniu najpierw obejrzeli część oficjalną inauguracji. Prowadzący - Kalina i Marcin - przypomnieli fakty związane z wybuchem II wojny światowej, a harcerka Zuzia - przedstawiła tragedię wojny widzianą oczami dziecka. Następnie uczniowie uważanie wysłuchali przemówienia pana dyrektora Leszka Sobieraja.

Po części oficjalnej naszą szkołę opanowały Smerfy. I tym razem losy niebieskich stworków wzbudziły ogromną sympatię. Wszyscy z uwagą śledzili poczynania bezradnego Gargamela, który w łatwy sposób chciał zdać maturę. Gargamelowi znów się nie udało. Jak widać nie ma co liczyć na magiczną miksturę, trzeba się uczyć.Bim bam bom! Wybiła już godzina.
Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna!!!

Życzymy Wam wszystkim na początek
szkolnego roku - samych piątek!

Chcecie zobaczyć szczyt fotowirtuozerii?
Zajrzyjcie do naszej szkolnej [galerii].

mgr Anna Theuss, mgr Agnieszka Wiśniewska

Saturday the 15th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins