Zmiany w planie

planOd poniedziałku 6 maja 2019 r. nastąpią zmiany w planie lekcji.

Obowiązujący plan zajęć będzie umieszczony na stronie szkoły (zakładka PLAN LEKCJI) we wtorek 30.04.2019 r. o godzinie 18:00.

Życzenia dla maturzystów

powodzenia na maturze standard thumb xlŻyczymy naszym Maturzystom lekkiego pióra, przytomności umysłu, optymizmu, wiary we własne siły oraz wymarzonych zadań i tematów. Wszyscy trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

Plan lekcji - rok szkolny 2018/19

Na stronie szkolnej jest już dostępny plan lekcji, obowiązujący od 3 września 2018 roku.

Plan lekcji może ulec zmianie w trakcie roku szkolnego, włącznie z pierwszymi dniami września.

Informujemy też, że uległa zmiana numeracja sal (klasopracowni).

Podarunki dla zwierząt ze Schroniska dostarczone

Na "Gwiazdora" czekają wszyscy -  dzieci i dorośli, ale też zwierzęta, zwłaszcza te, które potrzebują wsparcia i pomocy.  Dzięki dobrym sercom i wrażliwości na los zwierząt naszej społeczności szkolnej, w Bydgoskim Schronisku dla Zwierząt pojawiły się paczki z karmą, zapakowanymi kocami, ręcznikami, kołdrą, śpiworami, kuwetą dla kotów i miskami. Udało się też zebrać  216 zł. Za tą sumę zakupione zostały legowiska. Jak co roku Firma DINGO udzieliła ‘’gwiazdkowego’’ rabatu oraz przekazała od siebie smycze i obroże.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się, że może te święta będą w Schronisku choć odrobinę cieplejsze, a miski pełniejsze. Dziękuję Wam drodzy uczniowie, rodzicom, którzy osobiście przynosili paczki i wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się do akcji "Animalsów’’.

Życzę Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt! Dla zwierząt ze Schroniska są specjalne życzenia - aby spełniły się ich marzenia o ciepłym, kochającym domu. Opiekun "Animals" - Arleta Kaźmierska-Urbanek.

Sępy kulturalne w Teatrze Polskim

Dnia 28 września grupa amatorów sztuki z XII LO, nazywana „Sępami kulturalnymi” wraz z opiekunem p. Katarzyną Sztubą, wybrała się do Teatru Polskiego w Bydgoszczy na spektakl pt. „Historie bydgoskie”.

Dla niektórych uczniów było to pierwsze spotkanie z kulturą wysoką, która, niestety coraz rzadziej, gości w życiu licealistów (a szkoda).

W godzinach wieczornych, odświętnie ubrani, spotkaliśmy się w Teatrze Polskim przy ulicy Mickiewicza. Spektakl okazał się tajemniczy i czasem niezrozumiały,  ale na pewno zmuszał do przemyśleń. Przedstawienie charakteryzowało się różnorodną tematyką, którą łączyły wątki i postacie związane z naszym miastem-Bydgoszczą. Grę aktorską można nazwać wybitną. Dzięki temu „spotkaniu z kulturą” poznaliśmy kilka faktów związanych z grodem nad Brdą. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyjścia.

Red. Agnieszka Ziętara

Thursday the 23rd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins