Grono pedagogiczne - rok szkolny 2017/18

Dyrektor - mgr inż. Leszek Sobieraj
Wicedyrektor - mgr Dorota Podpinka



WYCHOWAWCY:


Szkoła Podstawowa:

•     0: mgr Klaudia Franczak
•    1a: mgr Urszula Jadzińska
•    1b: mgr Joanna Badyniak
•    2a: mgr Renata Trochowska - Przezdzięk
•    3a: mgr Renata Myślińska
•    3b: mgr Katarzyna Orcholska
•    3c: mgr Mariola Wolnik
•    3d: mgr Elżbieta Białodrzewska
----
•    4a: dr Krzysztof Kultys
•    4b: mgr Iwona Witkowska
•    4c: mgr Romana Obuchowska
•    4d: mgr Marta Kowalczyk - Wojtkowiak
•    5a: mgr Arleta Kaźmierska - Urbanek
•    5b: mgr Katarzyna Sztuba
•    6a: mgr Agnieszka Wiśniewska
•    6b: mgr Anna Theuss
•    7a: mgr Marzena Wachowska
•    7b: mgr Kamila Wyrębska

Gimnazjum:

•    2A: mgr Katarzyna Iwańska
•    3A: mgr Violetta Kozłowska

Liceum:

•    I:   mgr Jarosław Szczepaniak
•    II:  mgr Jacek Kurowski
•    III: mgr Beata Szot


NAUCZYCIELE:

Edukacja wczesnoszkolna:

1.    mgr Joanna Badyniak
2.    mgr Elżbieta Białodrzewska
3.    mgr Klaudia Franczak
4.    mgr Urszula Jadzińska
5.    mgr Renata Myślińska
6.    mgr Katarzyna Orcholska
7.    mgr Dorota Podpinka
8.    mgr Renata Trochowska - Przezdzięk
9.    mgr Mariola Wolnik  

Język polski i przedmioty humanistyczne

1.    mgr Marzena Wachowska (j. polski)
2.    mgr Iwona Witkowska (j. polski)
3.    mgr Anna Wiśniewska (j. polski)
4.    mgr Agnieszka Wiśniewska (j. polski)
5.    mgr Katarzyna Sztuba (j. polski, j. angielski)
6.    mgr Marta Sobocińska (j. angielski)
7.    mgr Beata Szot (j. angielski, podstawy przedsiębiorczości)
8.    mgr Magdalena Wilemborek-Płocha (j. angielski)
9.    mgr Kamila Wyrębska (j. angielski)
10.    mgr Agnieszka Szczepańska (j. niemiecki)
11.    mgr Anna Płotkowska (język  hiszpański)
12.    mgr Violetta Kozłowska (historia)
13.    mgr Jacek Kurowski (historia, wiedza o społeczeństwie)

Matematyka i przedmioty ścisłe (w tym: przyrodnicze):

1.    mgr Katarzyna Iwańska (matematyka)
2.    mgr Anna Theuss (matematyka)
3.    mgr Lidia Kliniewska (matematyka)
4.    mgr inż. Leszek Sobieraj (chemia)
5.    mgr Marcin Garbulski (fizyka, chemia, informatyka, przyroda)
6.    mgr Maciej Kosmala (zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa)
7.    mgr Romana Obuchowska (przyroda)
8.    mgr Anna Butowska (geografia)
9.    mgr Magdalena Kozińska (biologia)

Pozostałe przedmioty:

1.    mgr Danuta Michałowska (zaj. artystyczne, plastyka)
2.    mgr Marta Kowalczyk - Wojtkowiak (muzyka, zaj. artystyczne, wiedza o kulturze w LO)
3.    mgr Aleksandra Saroma-Palicka (wychowanie fizyczne)
4.    mgr Jarosław Szczepaniak (wychowanie fizyczne)
5.    mgr Jolanta Lewandowska (wychowanie fizyczne)
6.    ks. mgr Piotr Poćwiardowski (religia)
7.    ks. mgr Dominik Krawczak (religia)
8.    mgr Małgorzata Wełnińska - Ginther (religia)

Pedagogiczne etaty wspierające:

1.    mgr Danuta Czaboćko - Reszelewska (nauczyciel bibliotekarz, logopeda)
2.    mgr Anna Wiśniewska (nauczyciel bibliotekarz)
3.    mgr Ewa Ziółkowska (pedagog)
4.    mgr Lucyna Kletkiewicz (wychowawca świetlicy)
5.    mgr Małgorzata Kaczmarek (wychowawca świetlicy)

Tuesday the 26th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins