XII LO

Studniówka 2014

    23 stycznia w sali bankietowej restauracji ,,Telimena” odbył się tradycyjny bal studniówkowy. Ten niezwykły wieczór  zaczął się od powitania wszystkich gości i wystąpienia Dyrekcji szkoły. Po przemówieniu, młodzież zaprosiła wszystkich do obejrzenia tradycyjnego poloneza. Symbolicznym sygnałem do jego rozpoczęcia był fragment  "Pana Tadeusza" A. Mickiewicza, zaczynający się znaną formułą: "Poloneza czas zacząć!".  Po tych słowach klasa IIIA z powagą i gracją ruszyła na parkiet. Widać było zaangażowanie i trud, jakie młodzież włożyła w przygotowanie skomplikowanych układów. W tej pracy pomagali jej nauczyciele: p.Marta Kowalczyk-Wojtkowiak i p.Mirosław Jarosz.
     Po nagrodzonych brawami występach tancerzy, uczniowie podziękowali Radzie Pedagogicznej oraz Dyrekcji za

wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie. Po tym ważnym elemencie wieczoru nastąpiło biesiadowanie przy wykwintnie i suto zastawionych stołach. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć. Po sesji fotograficznej rozpoczęła się długo oczekiwana zabawa taneczna.  Możemy  śmiało stwierdzić , iż był to wyjątkowy wieczór, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Podziękowania należą się Rodzicom oraz wszystkim, którzy poświęcili swój czas oraz włożyli serce i wysiłek w przygotowanie tak wspaniałej uroczystości, jaką był tegoroczny bal studniówkowy, doskonale przygotowany pod każdym względem.

Friday the 16th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins